У Києві відбувся Перший всеукраїнський лісопромисловий Форум

Представники асоціації «Деревообробники України» та деревообробних підприємств Вінниччини взяли участь у Першому всеукраїнському лісопромисловому форумі, що пройшов 30 вересня в місті Києві. Організаторами заходу виступили Асоціація деревообробників та лісозаготівельників Львівщини, Асоціація меблевих та деревообробних підприємств, Національний університет біоресурсів і природокористування України та його структурні підрозділи.

На обговорення були винесені питання щодо стратегії розвитку галузі, законодавчого врегулювання ринку деревини тощо. До участі були запрошені деревообробники, лісівники, представники профільних асоціацій, науковці, представники профільних Міністерств, Народні депутати України. Спікери форуму донесли до відома присутніх інформацію щодо перспектив розвитку лісової галузі, зокрема Голова Держлісагенства України Кузьович В.С. представив Стретегію розвитку лісового господарства.

Разом з тим, зазначені вище питання залишились без належного обговорення, адже в цій частині заходу участі не взяли запрошені представники Комітету ВРУ з питань екологічної політики та природокористування, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, а також заступник Міністра Віталій Немілостівий, Народний депутат України Олександр Матусевич, Голова Держлісагенства Василь Кузьович.

Тож сподіваємось, що найближчим часом підняті на форумі та інші важливі питання галузі все ж таки будуть обговорені за участю представників влади і при їх вирішенні буде врахована думка деревообробників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *